Έκκληση του συλλόγου γονέων: Να βοηθήσουμε μαθητή του 1ου Γυμνασίου Ηρακλείου με σοβαρό πρόβλημα υγείας
Κάλεσμα του Συλλόγου Γονέων του 1ου Γυμνασίου Ηρακλείου για βοήθεια σε μαθητή με σοβαρό πρόβλημα υγείας, για συγκέντρωση χρημάτων αύριο Τρίτη 06-12-2022 στο χώρο του 1ου Γυμνασίου Ηρακλείου ώρες 08:00 – 14:00.
Ένα νέο βίντεο ντοκουμέντο που βλέπει το φως της...
Αφήστε ένα σχόλιο
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει